zamów od razu!

Musisz przyznać, że pierogi to najbardziej polski comfort food. Na słono na słodko, z cebulką, śmietaną w dowolnej kompozycji. Każdy ma swój ulubiony sposób podania. Myśl towarzysząca nam przy tworzeniu naszej pierogowej marki - aby było smacznie jak u babcia, ale w roślinnym wydaniu! 

A JAK SIĘ ZACZĘŁO?W naszej pierwszej restauracji robiliśmy pierogi na święta i tak zasmakowały naszym klientom, że pytali kiedy zrobimy je ponownie :) Także nie mieliśmy wyjścia :) 

 • dobry skład

  nasze pierogi mają krótki skład! w cieście jest tylko mąka, woda, olej i sól! nie używamy konserwantów, ani sztucznych dodatków!

 • ręcznie robione

  wszystkie pierogi robimy ręcznie :)

 • wegańskie

  wszystkie pierogi mają 100% roślinne składy, od ciasta, aż po pyszne farsze!

 • niemięsne

  mimo że do złudzenia przypomina farsz mięsny obiecujemy, że skład jest 100% roślinny! W składzie jest soczewica, cebulka, olej, sos sojowy tamari, sól, pieprz.

 • nieruskie

  to z nimi rozpoczęły się nasze pierogowe przygody, typowy ser w farszu zastąpiliśmy wędzonym tofu, dzięk czemu pierogi podbijają serca nie tylko roślinożercą. Składniki to: ziemniaki, wędzone tofu, cebula, sól i pieprz. 

 • jabłkowe

  jabłka pokrojone w kostkę i pomieszane z cynamonem i cukrem trzcinowym to wspaniały pierogowy deser.
  Ciasto do wszystkich pierogów jest wegańskie, robimy je z mąki pszennej, oleju, wody i soli.

zjedzone i ocenione!

1 z 2

zamów z dostawą!

nasze pierogi możesz zamówić już z dostawą. Świeżo zrobione i ugotowane. Możesz podgrzać je we wrzątku lub na patelni, do tego dodajemy zapakowaną osobno cebulkę.Pamiętaj:świeże pierogi należy przechowywać w lodówce i spożyć w przeciągu 2 dni od otrzymania przesyłki. 

nasz instagram