nasze wartości

Wyznacznikiem naszych codziennych działań są wartości, które przyjęliśmy. To one towarzyszą nam w działalności, gdy zaczynamy współpracę z nowymi dostawcami, wprowadzamy na rynek kolejne produkty lub powiększamy nasz zespół. Przeczytaj więcej poniżej!

zdrowie
Możecie być pewni, że znajdziecie u nas pełnowartościowe produkty - bez wzmacniaczy smaku, barwników czy sztucznych konserwantów - za to pełne przypraw, naturalnych aromatów, dostarczające moc witamin i minerałów.

Hipokrates - ojciec medycyny mówił ” Niechaj pożywienie będzie lekarstwem, a lekarstwo pożywieniem”! Receptury naszych produktów powstają w ścisłej współpracy z dietetykiem, który odpowiada za właściwe łączenie pokarmów, aby zapewnić ich jak najlepszą przyswajalność.

Stosujemy superfoods, świeży imbir, kurkumę niecodzienne odmiany warzyw i owoców, aby tworzyć napoje, które będą nie tylko smaczne, ale także pozytywnie wpłyną na Twój organizm!

Jednak zdrowe produkty muszą powstawać ze zdrowych surowców dlatego produkcję opieramy na warzywach i owocach dostarczanych przez lokalnych rolników, posiadający certyfikat ekologiczny bądź bez certyfikatu, ale stosujących naturalne metody uprawy - bez chemii.

troska o środowisko
Obecnie to rolnictwo jest przyczyną największej emisji gazów cieplarnianych, zużywa najwięcej wody, to również główna przyczyna deforestacji. Jest to związane głównie z konsumpcją produktów pochodzenia zwierzęcego.

Dlatego nasze produkty są zawsze oparte na roślinnych surowcach.

Nasza dbałość o środowisko naturalne to także właściwie dobrane opakowania. Napoje zawsze możecie u nas kupić w szklanych butelkach.

Troskę o środowisko chcemy łączyć z wygodą. Rozumiemy, że dziś wszyscy żyją w biegu, dlatego możecie u nas kupić produkty na wynos - zadbaliśmy jednak, aby wybrać specjalne opakowania, które ulegają biodegradacji.

wygoda
Każdy z nas się spieszy. Mimo że większość chciałaby się zdrowo odżywiać, mało kto znajduje czas, aby samodzielnie przygotowywać wszystkie posiłki dla siebie i rodziny. Naszym celem stworzenie jest produktów, które będą nie tylko zdrowe, ale przede wszystkim wygodne w użyciu.

Nasze detoxy dostarczamy prosto pod Twoje dni na terenie całej Polski, pakując je w odpowiednie opakowania, które zapewniając właściwą ochronę w czasie transportu.

edukacja
Często produkcja żywności odbywa się za zamkniętymi drzwiami, w laboratoriach. Konsument otrzymuje końcowy produkty z długą etykietą i składnikami o tajemniczych nazwach. Naszym celem jest przybliżenie produkcji żywności tam gdzie była kiedyś - blisko konsumentów, blisko Ciebie.

Chcemy budować świadomość dotyczącą zdrowego żywienia. Jest to wyzwaniem ponieważ, żyjemy w świecie gdzie co kilka miesięcy pojawia się nowa rewolucyjna dieta, specjaliści mówią co jeść, a czego unikać. Jednak bez względu na miejsce na świecie wszyscy zgadzają się, że warzywa i owoce są dobra dla zdrowia. Chcemy opowiedzieć Ci więcej ich właściwościach i pokazać, że dobrze zbilansowana dieta może Cię ustrzec od wielu chorób cywilizacyjnych!