o nas

 

Kim jesteśmy

 

Raw Nest zrodziło się z pasji do dobrego jedzenia, zdrowia i troski o środowisko. Serwujemy roślinną kuchnie - śniadania, lunche i desery, ale pierwsze skrzypce grają u nas ekologiczne soki. Wyciskane metodą cold press niepasteryzowane napoje, serwowane są wyłącznie w szkle.

Jednak najważniejsze są w nich surowce - pozyskiwane z ekologicznej hurtowni, ale również kupowane bezpośrednio u rolników spod Krakowa. W sezonie można tu znaleźć soki z burakiem liściowym, szałwią, miętą czy rukwią wodną. W naszej kuchni nie znajdziecie półproduktów, sami wypiekamy świeżą granolę do śniadaniowych misek, przyrządzają sosy, pasty kanapkowe i dodatki do roślinnych dań. Stosujemy świeże, sezonowe produkty, które nie tylko pysznie smakują, ale zgodnie naszą ideą eat good · feel good sprawią że będziesz się zdrowo odżywiał i dzięki temu dobrze czuł.

eat good · feel good

Będąc w Krakowie koniecznie musisz odwiedzić nasz lokal znajdujący się na krakowskim Zabłociu. To tu rodzą się wszystkie pomysły na wyjątkowe i zdrowe potrawy. Codziennie tworzymy tu świeże soki, które trafiają później bezpośrednio do Ciebie.

W naszym lokalu znajdziesz też zdrowe śniadania i lunche, a także gotowe sałatki, pasty kanapkowe i zdrowe słodycze!


Odwiedź nas i poznaj wyjątkowy zakątek zdrowego świata.

nasz lokal