Kim jesteśmy

Raw Nest zrodziło się z pasji do jedzenia, gotowania, ale też troski o środowisko. Wierzymy, że jesteśmy tym, co jemy, a właściwie dobrana dieta wspomaga organizm w codziennych wyzwaniach. Wejdź do naszego świata i poznaj naturalne miejsce, wypełnione magicznymi składnikami: superfoodsami i adaptogenami, ziołami, dzikimi warzywami i owocami, które pomogą Ci zadbać o zdrowie. 

Zdrowe odżywianie to nie decyzja podejmowana raz na całe życie, a małe codzienne wybory, które kształtują Twoje samopoczucie. 

Dlatego pamiętaj!

Eat good, feel good.

Będąc w Krakowie koniecznie musisz odwiedzić nasz lokal znajdujący się na krakowskim Zabłociu. To tu rodzą się wszystkie pomysły na wyjątkowe i zdrowe potrawy. Codziennie tworzymy tu świeże soki, które trafiają później bezpośrednio do Ciebie.

W naszym lokalu znajdziesz też zdrowe śniadania i lunche, a także gotowe sałatki, pasty kanapkowe i zdrowe słodycze!

Odwiedź nas i poznaj wyjątkowy zakątek zdrowego świata.

nasze wartości

Wyznacznikiem naszych codziennych działań są wartości, które przyjęliśmy. To one towarzyszą nam w działaności, gdy zaczynamy współpracę z nowymi dostawcami, wprowadzamy na rynek kolejne produkty lub powiększamy nasz zespół.

zdrowie

Możecie być pewni, że znajdziecie u nas pełnowartościowe produkty - bez wzmacniaczy smaku, barwników czy sztucznych konserwantów - za to pełne przypraw, naturalnych aromatów, dostarczające moc witamin i minerałów.

Hipokrates - ojciec medycyny mówił ” Niechaj pożywienie będzie lekarstwem, a lekarstwo pożywieniem”! Receptury naszych produktów powstają w ścisłej współpracy z dietetykiem, który odpowiada za właściwe łączenie pokarmów, aby zapewnić ich jak najlepszą przyswajalność.

Stosujemy superfoods, świeży imbir, kurkumę niecodzienne odmiany warzyw i owoców, aby tworzyć napoje, które będą nie tylko smaczne, ale także pozytywnie wpłyną na Twój organizm!

Jednak zdrowe produkty muszą powstawać ze zdrowych surowców dlatego produkcję opieramy na warzywach i owocach dostarczanych przez lokalnych rolników, posiadający certyfikat ekologiczny bądź bez certyfikatu, ale stosujących naturalne metody uprawy - bez chemii.

troska o środowisko

Obecnie to rolnictwo jest przyczyną największej emisji gazów cieplarnianych, zużywa najwięcej wody, to również główna przyczyna deforestacji. Jest to związane głównie z konsumpcją produktów pochodzenia zwierzęcego.

Dlatego nasze produkty są zawsze oparte na roślinnych surowcach.

Nasza dbałość o środowisko naturalne to także właściwie dobrane opakowania. Napoje zawsze możecie u nas kupić w szklanych butelkach.

Troskę o środowisko chcemy łączyć z wygodą. Rozumiemy, że dziś wszyscy żyją w biegu, dlatego możecie u nas kupić produkty na wynos - zadbaliśmy jednak, aby wybrać specjalne opakowania, które ulegają biodegradacji.

wygoda

Każdy z nas się spieszy. Mimo że większość chciałaby się zdrowo odżywiać, mało kto znajduje czas, aby samodzielnie przygotowywać wszystkie posiłki dla siebie i rodziny. Naszym celem stworzenie jest produktów, które będą nie tylko zdrowe, ale przede wszystkim wygodne w użyciu. 

Nasze detoxy dostarczamy prosto pod Twoje dni na terenie całej Polski, pakując je w odpowiednie opakowania, które zapewniając właściwą ochronę w czasie transportu. 

edukacja

Często produkcja żywności odbywa się za zamkniętymi drzwiami, w laboratoriach. Konsument otrzymuje końcowy produkty z długą etykietą i składnikami o tajemniczych nazwach. Naszym celem jest przybliżenie produkcji żywności tam gdzie była kiedyś - blisko konsumentów, blisko Ciebie.

Chcemy budować świadomość dotyczącą zdrowego żywienia. Jest to wyzwaniem ponieważ, żyjemy w świecie gdzie co kilka miesięcy pojawia się nowa rewolucyjna dieta, specjaliści mówią co jeść, a czego unikać. Jednak bez względu na miejsce na świecie wszyscy zgadzają się, że warzywa i owoce są dobra dla zdrowia. Chcemy opowiedzieć Ci więcej ich właściwościach i pokazać, że dobrze zbilansowana dieta może Cię ustrzec od wielu chorób cywilizacyjnych!

Product added to wishlist
Product added to compare.

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).