specjalnie dla Ciebie

Nasze soki do detoksów sokowych produkujemy wyłącznie dla Ciebie. Dopiero po pojawieniu się zamówienia przystępujemy do produkcji! Dzięki czemu możesz być pewny, że dotrą do Ciebie świeże soki, wyciśnięte specjalnie dla Ciebie

złożenie zamówienia

soki wyciskamy specjalnie dla Ciebie, w związku z tym, potrzebujemy czas, aby wyprodukować zestaw dla Ciebie. przy planowaniu diety sokowej pamiętaj, że zamówienia należy składać minimum z 2 dniowym wyprzedzeniem. 

szybko i bezpiecznie

Bezpieczeństwo jest najważniejsze! Dlatego nasze soki produkujemy bezpośrednio przed ich wysłaniem. Soki wyciskamy, chłodzimy i tego samego dnia zostają odebrane przez kuriera, aby następnego dnia znaleźć się pod Twoimi drzwiami. 

godziny dostaw

obecnie współpracujemy z firmą TNT w zakresie naszych dostaw na terenie całej Polski, w związku z tym niestety nie jest możliwe ustalenie dokładnej godziny dostawy. Zazwyczaj soki docierają ok godziny 12. 

termin ważności

nasze soki co 100% witamin i minerałów tłoczonych na zimno, nie pasteryzujemy ich, ani nie używamy żadnych sztucznych dodatków, aby przedłużyć ich ważność. Dzięki temu nasze soki to prawdziwe bomby witaminowe, od momentu wyciśnięcie masz 3 dni aby je wypić. Jeśli zamówisz dostawę na wtorek soki będziemy wyciskać w poniedziałek, dostawa zajmie całą noc, we wtorek dostaniesz nasze napoje, będziesz mógł je bez obawa wypić we wtorek i środę. 

dni dostawy

pracujemy z zewnętrznymi firmami kurierskimi, w związku z tym możesz zamówić dostawę naszych soków na: wtorek, środę, czwartek albo piątek. Nie pracujemy w dni ustawowo wolne od pracy.

ekologicznie i zero waste

w naszej produkcji bardzo ważne jest dla nas, aby ograniczyć negatywny wpływ na środowisko, dlatego nasze soki dostarczamy wyłącznie w szklanych butelkach! Wysyłka odbywa się w papierowych kartonach, do minimum ograniczamy wykorzystanie sztucznych materiałów.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).