Jesień może być trudnym okresem dla naszych włosów, skóry i paznokci. Częste zmiany temperatur, wiatr, deszcz czy pierwsze przymrozki nie sprzyjają ich dobrej kondycji. Na szczęście możesz wzmocnić je „od środka”.

Wybierając pakiet Lśnij zapewniasz sobie sporą dawkę witamin i minerałów, które gwarantują piękny wygląd i dobre samopoczucie. Witaminy A i E, tak zwane witaminy młodości, które znajdziemy tutaj między innymi w marchwi, czy migdałach , stymulują produkcję kolagenu, dzięki czemu uelastyczniają skórę i hamuj procesy starzenia. Działają przeciwzmarszczkowo i odświeżająco na koloryt skóry. Niedobór tych witamin może objawiać się suchością skóry i wypadaniem włosów. Witamina C, której dobrym źródłem jest tutaj czerwona kapusta, wzmocni naczynia krwionośne i przygotuje je na walkę z niskimi temperaturami i wiatrem. Witaminy z grupy B przyśpieszą porost włosów i sprawią, że będą gładkie i lśniące. A kiedy zaczną nam doskwierać pochmurne dni i zaczniemy odczuwać niedobór słońca, na ratunek przyjdzie magnez, potas i tryptofan, które błyskawicznie poprawią nasze samopoczucie.

Dzięki takiemu zestawieniu witamin i minerałów, jakie znajdziesz w pakiecie Lśnij, żadna zimowa depresja nie będzie Ci straszna, a Twoje włosy, skóra i paznokcie zawsze będą wyglądać zdrowo i promiennie