detoks

Słyszałeś już o detoksie sokowym?

To wyjątkowa kuracja, która pobudzi naturalne mechanizmy oczyszczające Twojego organizmu! Codziennie dostarczymy Ci 6 napojów skomponowanych we współpracy z dietetykiem, które odżywią Twój organizm, dostarczając ogromne dawki witamin i minerałów. Jako jedyna firma w Polsce dostarczamy detox w szklanych butelkach i w 100% z ekologicznych składników!  Zamów już dziś na naszej stronie.

first crush - dieta sokowa...
Available
Strona główna

first crush - dieta sokowa dla początkujących

121,00 zł
Detox sokowy dla początkujących - poznaj nasz wyjątkowy zestaw.  Pierwsze zauroczenie, jest słodkie i niewinne. Jednak najtrudniejszy zawsze jest pierwszy krok - boisz się spróbować, obezwładnia Cię strach przed konfrontacją i skokiem w nieznane. Czasem starasz się o niej nie myśleć i dalej żyć swoim życiem, jednak spójrz prawdzie w oczy - już nie możesz....
1 2 3 4 5
teenage romance - dieta...
Available
detoks

teenage romance - dieta sokowa dla średniozaawansowanych

125,00 zł
Pierwsze kroki już za Wami. Teraz czas na większe zaangażowanie - spotkanie z przyjaciółmi, przedstawienie rodzicom, wspólny weekend. Wiesz już czego się spodziewać, więc ze wspólnego czasu wyciskasz każdą sekundę. Nie zawsze jest łatwo, ale potencjalne korzyści przewyższają straty. W końcu czasem warto stracić głowę dla kogoś wartościowego.  Po wspólnie...
1 2 3 4 5
endless love - dieta sokowa...
Available
detoks

endless love - dieta sokowa dla zaawansowanych

129,00 zł
Idealna harmonia. Wiele już razem przeszliście - te lepsze i gorsze momenty. To co pozwoliło Wam razem przetrwać to gorące uczucie, czasem było niewygodnie, niezręcznie i nie na rękę, ale wielka miłość wymaga czasem poświeceń. 
1 2 3 4 5
Product added to wishlist
Product added to compare.

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).